| Application | Universal Motor |
|---|---|
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Cost | Low To Moderate |
| Color | Dark Gray To Black |
| Coating | No Coating |
| 製品名 | ワイパー モーター永久的な亜鉄酸塩の磁石 |
|---|---|
| モデルいいえ。 | さまざまなタイプのワイパーのため |
| 輸送のパッケージ | カートン木製パレット |
| 商標 | JOINT-MAG、接合箇所Mag |
| 起源 | 四川省、中国(本土)、 |
| 輸送のパッケージ | カートン。 |
|---|---|
| 商標 | ジョイントマグ |
| 起源 | 四川、中国(本土) |
| 合成 | 亜鉄酸塩の磁石 |
| 適用 | 電気自動車モーター |
| モデルいいえ。 | L440 |
|---|---|
| 港 | 瀘州、中国 |
| 輸送のパッケージ | カートン木製パレット |
| 商標 | ジョイントマグ |
| モデル番号 | L440 |
| 輸送のパッケージ | カスタマイズされたカートンおよびパレット |
|---|---|
| 指定 | ISO/TS16949 |
| 商標 | ジョイントマグ |
| 起源 | 四川、中国 |
| タイプ | パーマ |
| Corrosion Resistance | High |
|---|---|
| Magnetic Strength | High |
| Temperature Resistance | High |
| Cost | Low |
| Flux Density | High |
| Size | (R75mm-r75mm)×44mm |
|---|---|
| Cost | Low To Moderate |
| Shape | Customizable (e.g., Ring, Block, Arc) |
| Operatingtemperaturerange | -40 To 250 °C |
| Quantity Per Carton | 720pcs |
| Cost | Low To Moderate |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 250°C |
| Type | Anisotropic Sintered Magnet |
| Standard | ISO9001/ROHS/ |
| Quantity Per Carton | 720pcs |
| Size | (R75mm-r75mm)×44mm |
|---|---|
| Maximumenergyproduct | 2.0 - 4.0 MGOe |
| Processing | Wet Molding |
| Max Working Temperature | Up To 200°C |
| Magnetization | Multi-Poles |
| Coercivity | 240-260 KA/m |
|---|---|
| Tolerance | 0.05mm |
| Car Make | Automobile Staters |
| Processing | Wet Molding |
| Transport Package | Wooden Carton Pallet |